Servis tiskáren Olomouc

Opravy tiskáren Olomouc

Svoz tiskáren Olomouc a okolí ZDARMA do našeho servisního střediska Praha realizujeme každý pracovní den ! Servis tiskáren Olomouc provádíme velice operativně, takže můžete předpokládat, že se k vám notebook opět navrátí v co možná nejkratším termínu. Pro váš notebook si přijede náš smluvní dopravce a odveze jej ZDARMA k nám na servis ! Následně vám jej odešleme opravený zpět ! Servis tiskáren Olomouc funguje rychle a operativně. Svoz notebooku k opravě provedeme nejpozději druhý den po objednání. Servis tiskáren provádíme NON-STOP 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

Servis tiskáren Olomouc komplexně zahrnuje Olomouc a celý Olomoucký kraj, dle níže uvedeného rozpisu. Pod lokalitu servis tiskáren Olomouc především zahrnujeme:

Lokalita svozu OlomoucSvoz tiskáren Olomouc a celý Olomoucký kraj
Olomouc Bělidla, Bukovany, Bystročice, Bystrovany, Chomoutov, Chválkovice, Černovír, Daskabát, Droždín, Hejčín, Hodolany, Holice, Horká nad Moravou, Klášterní Hradisko, Krčmaň, Lazce, Lošov, Nedvězí, Neředín, Nová Ulice, Nové Sady, Nový Svět, Pavlovičky, Povel, Radíkov, Řebčín, Samotišky, Slavonín, Svatý Kopeček, Topolany, Týneček, Žerůvky, Nemilany
Olomoucký kraj Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Šternberk, Litovel, Uničov, Mohelnice, Moravská Třebová, Kojetín, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Lipník nad Bečvou, Hranice,

Servis tiskáren Olomouc (softwarové závady)

Softwarové problémy řešíme po konzultaci se zákazníkem v co nejkratším možném čase. Obvykle se doba servisního zásahu pohybuje do 24 hodin, přičemž u všech typů softwarových poruch poskytujeme možnost příplatku expresní opravy tiskárny. O možnostech expresního servisu tiskáren Brno se informujte telefonicky nebo pomocí mailového formuláře.

Servis tiskáren Olomouc (hardwarové závady)

Všechny hardwarové opravy tiskáren a pochopitelně i softwarové opravy tiskáren se snažíme řešit maximálně operativně. O rychlosti opravy tiskáren se můžete kdykoliv informovat prostřednictvím naší NON-STOP servisní linky 603 75 76 77.

Typ tiskárnyServis tiskáren provádíme
obvykle v termínu do:
Servis tiskáren EXPRES
(možnost příplatku)
Servis HP Hewlet Packard 1-2 dny ANO
Servis Canon 1-2 dny ANO
Servis Epson 2-3 dny ANO
Servis OKI 2-3 dny ANO
Servis Brother 2-3 dny ANO
Servis Konica Minolta 4-7 dnů ANO
Servis Lexmark 4-7 dnů ANO
Servis Xerox 4-7 dny ANO
Servis Samsung 4-7 dny ANO
Ostatní tiskárny 2-3 dny ANO

Kontaktujte servis tiskáren

Telefon: 604 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

O společnosti

Servis tiskáren je služba poskytováná společnostísrokterá se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky a tedy i opravy tiskáren všech značek (Epson, HP, Canon, Brother, Samsung, Lexmark, Konica Minolta, Xerox, OKI, Panasonic)

Servis

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky