Časté poruchy

Servis tiskáren - orientační dodací lhůty

Veškeré opravy tiskáren řešíme po konzultaci se zákazníkem v co nejkratším možném čase. Obvykle se doba servisního zásahu pohybuje od 1-3 dnů, přičemž u všech typů závad poskytujeme možnost příplatku expresní opravy tiskárny. O možnostech expresní opravy tiskáren se informujte telefonicky nebo prostřednictvím mailového formuláře.

Servis tiskáren je možné v omezeném rozsahu řešit přímo u zákazníka. O možnosti opravy tiskárny u zákazníka se informujte telefonicky.

Typ tiskárnyServis tiskáren provádíme
obvykle v termínu do:
Servis tiskáren EXPRES
(možnost příplatku)
Servis HP Hewlet Packard 1-2 dny ANO
Servis Canon 1-2 dny ANO
Servis Epson 2-3 dny ANO
Servis OKI 2-3 dny ANO
Servis Brother 2-3 dny ANO
Servis Konica Minolta 4-7 dnů ANO
Servis Lexmark 4-7 dnů ANO
Servis Xerox 4-7 dny ANO
Servis Samsung 4-7 dny ANO
Ostatní tiskárny 2-3 dny ANO

Nejčastější poškození tiskáren

Špatná kvalita tisku

Pravděpodobně se jedná o poškození nebo znečištění tiskové hlavy. Obvykle pomůže specializované vyčištění, nicméně ojediněle může být tisková hlava poškozena natolik, že je nezbytné provést její výměnu. Opravu tiskárny formou čištění jednoznačně doporučujeme především z důvodu finanční nenáročnosti. V případě výměny tiskové hlavy je nezbytné zvážit, je-li oprava s ohledem na aktuální hodnotu tiskárny ekonomická.

klávesnice

Tiskárna nepodává nebo krčí papír

V tomto případě se může jednat o znečištěný podávací mechanismus tiskárny nebo o jeho poškození. Oprava bývá obvykle v obou případech finančně nenáročná.

Tiskárna špiní papír

Obvykle se jedná o problém toneru, válce, nebo tiskové hlavy. Po stanovení přesného problému se oprava takto poškozené tiskárny řeší čištěním nebo výměnou uvedeného dílu.

Tiskárny "nevidí" toner nebo hlásí otevřená dvířka

Nejčastější příčinou je poškození čidla nebo poškození toneru. V obou případech bývá oprava tiskárny finančně nenáročná.

Tiskárna se vůbec nezapíná

Takto poškozenou tiskárnu je nejprve nutné diagnostikovat a stanovit čím je problém způsoben. Variant poškození může být několik od vadného napájecího zdroje po vadnou elektroniku tiskárny. Oprava takto poškozené tiskárny se obvykle vyplatí, nicméně bývají i případy, kdy takto poškozenou tiskárnu nemá smysl opravovat.

Kontaktujte servis tiskáren

Telefon: 604 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

O společnosti

Servis tiskáren je služba poskytováná společnostísrokterá se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky a tedy i opravy tiskáren všech značek (Epson, HP, Canon, Brother, Samsung, Lexmark, Konica Minolta, Xerox, OKI, Panasonic)

Servis

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky